Canlı okey salonlarına giremiyorum ?

25 May 2012 \ Kategori: Galeriler

Bu aralar en çok sorulan soru bu.Eğerki okey salonuna giriş yapamıyorsanız !
Bazı sebepleri şöyle :

1_ ( Bağlantı kuruldu ) yazıyor ama liste ve masalar görünmüyorsa sunucu güvenliğine yakalandınız demektir.

Peki bu neden kaynaklanır ?

Sunucu korumamız nik ( kullanıcı adı ) kaydında saldırı botlarını uzak tutmak için şifre kısmında örnk: 123456 tarzında sıralı ve tahmini kolay şifrede veya mail kısmında örnk: mail@hotmail.com gibi adreslerde salona girişe izin vermez.

Çözümü nedir ?

Nik ( kullanıcı adı ) kaydınızda şifreniz başkaları tarafından tahmini kolay olmamalı ve mail adresiniz mümkün olduğunca doğru olmalıdır.

Ya mail adresimi başkaları öğrenirse ?

Okey salonumuza veya sitemize kaydınızda vermiş olduğunuz mail yada diğer bilgiler 3.ncü Şahıslara hiç birzaman verilmez bu bilgiler sadece okey salonumuz ve sitemizde sistemin sizi tanıması için istenir.

Salon açılmıyor ve ekrana X işareti çıkıyor ?

Böyle bi durumda explorer sekmesinde seçenekler > internet seçenekleri > geçmişi sil (temizle) yapıp çerezleri silerek bağlana bilirsiniz.

Java yükleyin yazıyor ?

Okey salonumuz java tabanlı çalışır.Bu sebeple bilgisayarınızda mutlaka java yüklü olmalıdır.Eğerki java yüklü değilse salon ekranında java yüklemek için tıklayınız uyarısı görünür.Eğerki yazmıyorsa http://www.java.com/tr/download/windows_ie.jsp adresinden güncelleme yapabilirsiniz.

Başka sitelerde java istemiyor,burda neden istiyor zararlı yazılım olmasın ?

Aksine java sistemli oyun veya programlara herzaman güvene bilirsiniz. Java bilgisayarınız için birçok oyun ve programda olmazsa olmazlardandır.Bu sayede java tabanlı oyunlarda bilgisayarınıza ek program kurmanız istenmez.

Kursam ne olacakki ?

Malesefki biçok programcı program bilgisini ve tecrübesini kötü amaçlar için kullanmaktadır.Bu yazılımları oyun oynamak için veya başka sebeplerle bilgisayarına kuran kişilerin tüm yazışma,görüntü gibi uygulamalarını rahatca izleyerek hesap boşaltma, şantaj vb. Zorlamalara sebep olmaktadır.

Bunu her site yaparmı ?

Bunu her site yapmaz herzaman kaliteli ve markalaşmış sitelere güvene bilirsiniz.

Sitenizde şuan sadece okeymi var ?

Sitemiz veya sistemimiz henüz oluşum aşamasındadır.Bu bir bebeğin büyümesi gibi zamanla olabilecek bişeydir ve Sürekli olarak yeni uygulamalar için çalışıyoruz.Dilerizki sizlerinde destekleriyle dahada güzel şeylere imza atacağız.

Saygılarımızla

Etiketler: , , , , , , , , ,

 
 

"Canlı okey salonlarına giremiyorum ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

SPONSOR

 


© 2011 Okeyin.Net – Ücretsiz Okey Oyna - Bedava okey oyunu oyna salonlarımıza buyrun. Web üzerinden java destekli canlı okey oyna sitesi. / Site Haritası

Sitede yer alan tüm içerikler ve görseller siteye aittir. İzinsiz kullanılamaz.

Tasarım: ISTAKAM.COM